RedBus.lv

О нас

2008.gadā iepazināties ar ZOE – sarkanu Londonas divstāvu autobusu. ZOE, noenkurojusies Jūrmalā, tika uzfrišināta un piemērota foršākajai picērijai. Autobusa pirmajā stāvā varēja vērot divu pavāru darbošanos un otrajā stāva atradās vieta 30 gardēžiem, līdz... gardēžu kļuva tik daudz, ka autobusā visiem vietas par maz. Kopš tā laika ZOE atpūšas un gaida, kad atkal varēs lutināt gardāko picu kārotājus citā lokācijā, kamēr turpat Majoros, nu jau jaunās telpās ar stilīgu interjeru un saulaināko terasi Jomas ielas paspārnē, darbojas gan jūrmalnieku, gan Jūrmalas viesu iecienītā picērija.

Arī Kauguru iedzīvotāji var priecāties par picēriju RedBus.lv sev tuvumā, kur pavadīt mājīgus ziemas vai jestrus vasaras vakarus ar draugiem un ģimeni, jo picērija īpaši draudzīga mazajiem picu faniem, kur viņiem atvēlēta sava istaba izklaidēm un ballītēm. Arī pieaugušos picērija priecē ne tikai ar gardu picu baudīšanu, čillošanu pie bāra vai terasītē, bet arī ar vietējo jauniešu rīkotiem pasākumiem – jaungada sagaidīšanu un citiem mūzikas pasākumiem.

Pēc rīdzinieku pieprasījuma, picu ceptuve tika atvērta arī Zolitūdē un priecē Imantas un Zolitūdes iedzīvotājus ar bezmaksas piegādi! Mūsu picērijām ir draudzīgākais darba laiks ik vienam, jo saprotam, ka dažreiz sagribas picu nu tieši tad, kad jāiet gulēt vai arī pašā ballītēs karstumā. Un ne tikai siltajos vasaras mēnešos, bet visu cauru gadu priecējam klientus ērtu darba laiku ik vienam! Par picu kvalitāti rūpējas labākie picu cepēji un picērijas īpašnieks - pats meistarojot picas, attīsta esošās receptes un gudro jaunas. Tā arī top RedBus.lv labākās picas, nu jau desmito gadu. RedBusā katrs atradīs sev tīkamāko. Un pica... tieši tāda, kā latvietim patīk- bagātīga un kraukšķīga!!!